Katalog nábytku
Přihlásit se

Prihlásit se k svému účtu Create an account if you do not have

Přihlásit se Registrace

Články

Jak zařídit dům stylově a pohodlně na podzim Jak zařídit dům stylově a pohodlně na podzim S příchodem podzimu se dny zkracují, začíná pršet, venku je znatelně chladněji. Právě v tomto ročním období si nejvíce chceme zařídit domov útulně a pohodlně. Vytvořit teplý a stylový prostor pomůže kvalitní, spolehlivý nábytek od Dubok. Prozradíme vám, jaké trendy nejlépe odpovídají podzimní náladě.
Užitečné tipy pro údržbu skříňového nábytku Užitečné tipy pro údržbu skříňového nábytku Všichni chceme, aby náš nábytek dlouhodobě zachoval svůj původní atraktivní vzhled. Je však běžné, že ho může zkazit mnoho faktorů - povrchy jsou často citlivé na změny teploty, vlhkosti, slunečního záření a mechanické poškození. Aby se zabránilo nepříjemnostem a aby se prodloužila životnost, je třeba správně udržovat nábytek a pečovat o něj.
Jak doma rychle a kvalitně vyčistit pohovku Jak doma rychle a kvalitně vyčistit pohovku Většina z nás tráví hodně času pravidelným uklízením. Úklid se však často omezuje pouze na odstraňování prachu z polic, mytí podlahy, kuchyně a koupelny. Zatímco odstraňujeme špínu z těchto povrchů, které jsou na první pohled viditelné, čalouněný nábytek zůstává bez povšimnutí. Pohovky a křesla se při tom obvykle používají stejně intenzivně, jako ostatní nábytek. Vzhledem k tomu vyžadují pohovky pečlivou a pravidelnou údržbu.
Jak rychle odstranit škrábance z nábytku Jak rychle odstranit škrábance z nábytku I ten nejdražší a nejkrásnější nábytek není chráněn před drobnými vadami, jako jsou škrábance a trhliny. Ovlivňují vzhled a ochrannou funkci krytí. Když se do škrábanců dostane vlhkost nebo částice nečistot, nábytek se začíná ničit. Proto je třeba ihned odstranit i nepatrné vady.
Výhody a nevýhody mechanismu rozkládání pohovky typu Delfin Výhody a nevýhody mechanismu rozkládání pohovky typu Delfin Výběr rozkládacího čalouněného nábytku je v dnešní době velmi oblíbený. Pro zákazníky, kteří mají malý byt, je to způsob, jak ušetřit prostor v místnosti. Kdo má prostor na plnohodnotnou postel, může rozkládací pohovku použít k ubytování hostů, kteří se rozhodli zůstat přes noc. Jedním z nejoblíbenějších je typ Delfin. Díky moderním pomocným mechanismům je tento proces snadný a pohodlný – zvládnout rozložení pohovky zvládne dokonce i dítě.
Jak si vybrat čalouněný nábytek do kuchyně? Jak si vybrat čalouněný nábytek do kuchyně? Kuchyně není jen místo, kde se vaří jídlo. Často se zde konají rodinná setkání a dokonce se zde hostí návštěvy. Z tohoto důvodu kuchyňský nábytek není jen funkční vybavení se spoustou úložného prostoru a prostornou zónou vaření. I když máte málo volného místa, je důležité poskytnout prostor pro umístění čalouněné, útulné pohovky nebo rohu, se stolem uprostřed. Takový typ nábytku je pohodlnější než židle a pomůže usadit více lidí.
Jak si vybrat správnou pevnost matrace? Jak si vybrat správnou pevnost matrace? Pohodlný spánek je základem dlouhověkosti, zdraví a dobrého pocitu. Tento druh odpočinku je je považován za nejužitečnější a pomáhá tělu plně se zotavit. Pevnost matrace je jedním z klíčových parametrů, které ovlivňují úroveň komfortu. Správně zvolená pevnost poskytne potřebnou podporu v poloze vleže a prodlouží životnost matrace. Je důležité vzít v úvahu, že výrobky s požadovanými vlastnostmi jsou zastoupeny mezi pružinovými a bezpružinovými modely.
Vyberte si možnosti půjčky
Úvěrový plán Počet splátek Měsíční platba Podmínky pro půjčku
  • K úhradě s DPH: 0
  • Měsíční platba: 0

*Úvěrová kalkulačka pro přibližnou měsíční splátku

Přihlásit se
Obnova hesla

Přihlášení přes sociální sítě

Nemáte účet Registrace
Obnova hesla
Zašleme vám SMS s novým heslem
Registrace

Přihlášení přes sociální sítě

Máte účet  Přihlásit se
Úspěšně odesláno

Děkujeme za vaše kontaktování.
Brzy vás budeme kontaktovat, abychom to potvrdili.

Děkujeme za přihlášení k odběru!

Potvrďte svůj e-mail na zadaný e-mail

Zpětná vazba
Doba provozu call centra Po-Pa: 8:00 – 16:00
So, Ne: zavřeno
Servisní oddělení +420 777 831 293 service@dubok.cz
Vyberte vaše město
Upravit objednávku
Částka
  • Zboží: 0
  • K úhradě s DPH: 0 Kč